Ana Sayfam Yap | Favorilere Ekle | Künye | İletişim | Üyelik | Sondakika Ekle
Ana Sayfa
Sason
Arsiv

  Kandemir
Yerel Mi Genel Mi?
Yorumlananlar

Hayal Cafe’den E?itime Destek

Sason'da ''Grup NUMUNE''

Sason’a Dönü?ler Ba?lad?

BATMAN'A ALMAN HASTANES? AÇILIYor

sason'da may?n patlamas?: 4 ölü


Anket
Vali'den Sason'a Ziyaret

Sayın Valimiz Ahmet Deniz, Sason İlçemize ve Yücebağ beldesini ziyaret ederek, yapılan çalışmaları yerinde inceledi. Sayın Valimiz Ahmet Ziyareti sırasında kamu kurum yöneticileri eşlik etti.


Bu habere oy ver !

 ( 2 )
Vali'den Sason'a Ziyaret
20.11.2017   17:40

Kaymakamımız Sayın ökkeş Beyaz, Belediye Başkanı Cuma Uçar, Yücebağ Belde Belediye Başkanı Atilla çetinkaya ve vatandaşlar ile birlikte İlçemiz girişinde karşılayarak Yücebağ beldesine ziyarete geçildi. Burada devam eden kamu yatırımlarını yerinde inceledi.

Yücebağ Belde Belediyesi bahçesinde düzenlenen kahvaltı programına geçilerek belde halkı ile bir araya gelen Sayın Valimiz Ahmet Deniz, ilçede devam eden yatırımlar hakkında bilgi vererek, "Türkiye her yönüyle hızlı bir değişim ve dönüşüm yaşıyor. Sason'da 100 km'ye yakın yol çalışması yapıyoruz. Gelecek sezon ilçenin yol sorununu bitireceğiz. Bizim derdimiz vatandaşa hizmet ederek, onların yüzünü güldürmektir" dedi. 
Yücebağ ziyaretinde Sayın Valimiz Vali Deniz, ve diğer protokol üyelerimizle beraber Yücebağ Jandarma Karakolunu ziyaret ederek buradaki Komutanlardan bilgi alarak yapılan çalışmalardaki başarılarından ötürü teşekkür ederek her zaman yanlarında olduğunu belirterek karakol ziyaretini tamamladı.

Sayın Valimiz Vali Deniz Belde ziyareti sırasında beldede eğitim öğretim faaliyeti yürüten Yücebağ Posta İlkokulu ve Yücebağ İMKB Yatılı Bölge Ortaokulunu ziyaret ederek burada öğrenci ve öğretmenlerle bir araya gelerek bir süre sohbet etti. "Batman Her Yerde Okuyor" kitap okuma kampanyası hakkında bilgi vererek öğrenci ve öğretmenlere kitap hediye etti.
Sayın Valimiz Belde ziyaretini son olarak yeni Yücebağ-Dereköy-Sason yolu asfaltlama çalışmalarını inceleyerek belde ziyaretini tamamladı.

Sason Yunus Emre İlkokulunda düzenlenen “Nitelikli Eğitime Kararlı Adımlar” projesi toplantısına katılan Sayın Valimiz Ahmet Deniz ilçe Milli Eğitim Müdürlüğü yürüttüğü projeler hakkında bilgi alarak İlçede görev yapan okul müdürleriyle toplantı yaptı.

Toplantının ardından okulun öğrenci ve öğretmenlerini ziyaret eden Vali Deniz kendileriyle bir süre sohbet etti. Toplantıların ardından ilçe esnafını ziyaret eden Sayın Valimiz Ahmet Deniz, vatandaşlarla birlikte çay içip, sorun ve isteklerini dinledi.
Ziyaret çekilen hatıra fotoğrafı ile son buldu.

Bu haber toplam 319 defa okunmuştur.

Yorumlar (0)

E-Mail | Editöre Yaz | İletişim

 

© 2018 Sasonluyuz.Com | Her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.